Главная     Блоги     Алексей    Деякі нюанси оформлення посвідки на постійне проживання

Алексей

Деякі нюанси оформлення посвідки на постійне проживання

16 мая 2017

Нерідкі випадки, коли іноземні громадяни приїжджають в Україну з метою постійного проживання на її території. Щоб оформити своє перебування в країні згідно з українським законодавством, необхідно отримати постійний вид на проживання. Він по суті є документом, який підтверджує право іноземного гостя безперешкодно проживати в Україні.

Перш ніж почати процедуру отримання посвідки на постійне проживання, потрібно оформити дозвіл на імміграцію. Закон «Про імміграцію» говорить, що іноземні громадяни мають право іммігрувати в Україну і проживати в країні постійно. Власне, імміграція - це приїзд та проживання іноземця в Україні на постійній основі відповідно до норм українського законодавства.

Громадянин іншої країни може отримати дозвіл на імміграцію двома шляхами: в рамках встановленої квоти і поза нею. Іноземці, які перебувають на території української держави, можуть оформляти дозвіл на імміграцію і постійний ВНЖ одночасно. Якщо ж іноземний громадянин проживає за кордоном, то йому необхідно звернутися в консульство і отримати дозвіл на імміграцію. Після отримання цього документа слід зайнятися оформленням візи типу D. У ній повинна бути поставлена ​​позначка про імміграцію.

Переваги посвідки на постійне проживання

Іноземці, які проживають в країні, мають великий ряд переваг, якщо у них є дозвіл на проживання, Україна дарує їм майже все ті ж права, що і її законним громадянам, правда, за невеликим винятком. Це вимагає більш детального розгляду.

Іноземці наділяються тими ж правами, які мають громадяни України, але не можуть голосувати на виборах і придбати землю в особисте користування.

Якщо виникає бажання або необхідність влаштуватися на роботу, то отримувати спеціальний дозвіл не буде потрібно.

Терміни проживання таких громадян не обмежуються тимчасовими рамками.

Не потрібно оформлення візи для в'їзду на територію України.

Якщо виникає потреба виїхати на час в іншу країну, то візу можна оформити в Україні.

Спрощуються «відносини» з банківськими установами, з'являється можливість оформлення кредитів.

Таким чином, стає зрозуміло, що отримання постійного виду на проживання значно полегшує проживання іноземного громадянина в українській державі, робить його повноправним членом суспільства.

Потрібно відзначити, що постійний ВНЖ видається безстроково, але у віці 25-ти і потім 45-ти років його необхідно буде обміняти. Зараз досить багато іноземців вже пройшли через такі процедури, як відкриття і ліквідація підприємства, в Києві особливо часто можна зустріти іноземних підприємців, які пробують або пробували вести свій бізнес в Україні.


 

 

Блог отражает исключительно точку зрения автора. Текст блога не претендует на объективность и всесторонность освещения темы, о которой идет речь. 

Мнение редакции «Судебно-юридической газеты» может не совпадать с точкой зрения автора. Редакция не несет ответственность за достоверность и толкование приведенной информации и выполняет исключительно роль носителя.

Теги: посвідка на постійне проживання, дозвіл на імміграцію, іноземець

Просмотров: 96
Комментариев: 0


Редакция СУДЕБНО-ЮРИДИЧЕСКОЙ ГАЗЕТЫ не имеет намерений ограничивать свободу слова, но оставляет за собой право удалять оскорбления и высказывания с нецензурной лексикой..
Осталось: 750

обновить картинкуДругие символы

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Вся телепрограмма на сайте TVgid.ua
Курс USD по данным Национального Банка Украины
Курс EUR по данным Национального Банка Украины
Курс RUB по данным Национального Банка Украины